Deal Or No Deal Bingo веб-страница

Deal Or No Deal Bingo преглед

Играчи од Црна Гора се прифатени

Сопственикот: Bear Group Ltd Casinos

Рејтинг 1.5/10

Внимание

Овој сајт не е додаден во нашиот избор на доверливи бинго сајтови

William Hill Bingo

за newbies
25£

Бонус

7.1/10

Велика

18+. T&C применуваат

Sun Bingo

50£

Бонус

7.7/10

Велика

18+. T&C применуваат

Проверен Deal Or No Deal Bingo според нашите бинго сајтови систем за пласман и го оценет како лош квалитет бинго сајт. Ова значи дека ќе имаат прилично лошо искуство, ако одлучат да се игра на оваа бинго сајт. За да го одбележи Deal Or No Deal Bingo како лош квалитет сајт ние го испитале на репутацијата на нејзината лиценцирање орган, пресметани месечни посетители, и проверени политика бонуси на сајтот. Провери некои детали подолу и да одлучи дали овој онлајн казино е вреди да се посети или не.

Deal Or No Deal Bingo е во сопственост на Bear Casinos Group Ltd, кој функционира во рамките на лиценците издадени од страна на Велика Британија Коцкање комисија и Alderney Коцкање комисија за контрола. примарен јазик на сајтот е на англиски и други опции се достапни.

50£

Бонус

18+. T&C применуваат

65,000£

награди неделно

18+. T&C применуваат
BINGO INFORMACIJE
Opcije plaćanja
paysafecard
paypal
Opcije softvera
virtue_fusion
Podrška

Разговор во живо: 8.00-00.00 на сабота-недела; 8 am-2am понеделник до петок

нема телефонски број се предвидени

[email protected]

Надлежниот орган

Alderney Gambling Control Commission

добар

UK Gambling Commission

најдобрите
Igrajte

НАЈДОБРА ПОНУДА

50£

Бонус

Барањето 18+. T&C применуваат

Краток преглед на веб-страница

Важна политика на сајтот, вклучувајќи бонуси и повлекување политика, не се јасно прикажани, па ви препорачуваме играчи внимателно да се испита сите достапни на сајтот информации. За да креирате сметка, ќе биде побарано да го докаже идентитетот преку телефон. Врз основа на информациите за Deal Or No Deal Bingo и својот пласман, ние не препорачуваме овој сајт за бинго играчи. Ова е со лош квалитет онлајн казино и ќе имаат прилично лошо искуство од коцкање на неа.

Сопственикот
Bear Group Ltd Casinos
Година
2017
Повлекување граница
Not limited
Јазик Покажи се
English
Cashout време
e-Wallet: 0-24 hours
Метод за повлекување Покажи се
Visa

Добрите и лошите страни

Добрите

  • Понуди slingo игри
  • Тематските на популарна ТВ емисија во Обединетото Кралство

Конс

  • Играчи од неколку земји дозволено
  • Контроверзниот казино репутација

Остави Одговори

BINGO INFORMACIJE
Opcije plaćanja
paysafecard
paypal
Opcije softvera
virtue_fusion
Podrška

Разговор во живо: 8.00-00.00 на сабота-недела; 8 am-2am понеделник до петок

нема телефонски број се предвидени

[email protected]

Надлежниот орган

Alderney Gambling Control Commission

добар

UK Gambling Commission

најдобрите

НАЈДОБРА ПОНУДА

50£

Бонус

18+. T&C применуваат
character character
50£

Бонус

18+. T&C применуваат