Fever Bingo веб-страница

Fever Bingo преглед

Играчи од Црна Гора се прифатени

Igrajte
Igrajte

Сопственикот: Jumpman Gaming Limited

Бинго соби: 11

Рејтинг 5.1/10

Проверен Fever Bingo според рангирањето на нашиот систем бинго сајтови и го оцени како добар бинго сајт. Ова значи дека, најверојатно, ќе имаат позитивно искуство, ако одлучат да се игра на оваа бинго сајт. За да го одбележи Fever Bingo толку добри што го испитуваат репутација на својот надлежниот орган, пресметани месечни посетители, и проверени политика бонуси на сајтот. Провери некои детали подолу и да одлучи дали овој онлајн казино е вреди да се посети или не.

Fever Bingo е во сопственост на Jumpman Gaming Limited. Таа работи според лиценците издадени од страна на Велика Британија Коцкање комисија и Alderney Коцкање комисија за контрола. Веб-страницата има 11 онлајн бинго соби.

500

Бесплатни врти

18+. T&C применуваат Барањето

1%

Дневен cashback

18+. T&C применуваат Барањето
BINGO INFORMACIJE
Opcije plaćanja
paypal
credit_debit
paysafecard
pay_by_mobile
Opcije softvera
jumpman
Podrška

Разговор во живо 09:30-18:00

нема телефонски број се предвидени

[email protected]

Надлежниот орган

Alderney Gambling Control Commission

добар

UK Gambling Commission

најдобрите
Igrajte

НАЈДОБРА ПОНУДА

500

Бесплатни врти

Барањето 18+. T&C применуваат

Краток преглед на веб-страница

Препорачуваме играчи да се испита јасно информации за бонуси и ограничувања повлекување дека Fever Bingo сајт има. Врз основа на ранг, препорачуваме Fever Bingo за искусни играчи онлајн бинго. Ова е добар онлајн казино и веројатно ќе се имаат позитивно искуство коцкање на неа.

Сопственикот
Jumpman Gaming Limited
Година
2016
Бинго соби Покажи се
11
Повлекување граница
Not limited
Јазик Покажи се
English
Cashout време
e-Wallet: 24 hours
Метод за повлекување Покажи се
PayPal

Добрите и лошите страни

Добрите

  • Брз процес на повлекување
  • Разговор во живо на располагање
  • Прифаќа плаќање преку PayPal

Остави Одговори

BINGO INFORMACIJE
Opcije plaćanja
paypal
credit_debit
paysafecard
pay_by_mobile
Opcije softvera
jumpman
Podrška

Разговор во живо 09:30-18:00

нема телефонски број се предвидени

[email protected]

Надлежниот орган

Alderney Gambling Control Commission

добар

UK Gambling Commission

најдобрите
Igrajte

НАЈДОБРА ПОНУДА

500

Бесплатни врти

Барањето 18+. T&C применуваат
character character
500

Бесплатни врти

18+. T&C применуваат
Барањето