Queen Bee Bingo веб-страница

Queen Bee Bingo преглед

Играчи од Црна Гора се прифатени

Igrajte
Igrajte

Сопственикот: Tau Marketing Services Limited

Бинго соби: 6

Рејтинг 3.3/5

Ние сме оценети Queen Bee Bingo според рангирањето на нашиот систем бинго сајтови и го оцени ова како добра бинго сајт. Што значи дека, најверојатно, ќе имаат позитивно искуство, ако одлучите да се игра на оваа страница. За да го одбележи Queen Bee Bingo како добро, ние го испитале на угледот на надлежниот орган, бројот на месечни посетители сајт и преиспита својата политика бонуси. Дознајте малку детали подолу и да одлучи дали овој онлајн казино е вреди да се посети или не.

Queen Bee Bingo е основана во 2017 година и во моментов е во сопственост на Tau Маркетинг Услуги Limited . Таа работи според лиценците, издадени од страна на Велика Британија Коцкање комисија и Гибралтар Коцкање комесар - и двете се реномирани власти за лиценцирање. Веб-страницата има 6 подготвен да игра бинго соби и нуди некои ексклузивни бинго игри. главен јазик на сајтот е на англиски и други опции се достапни. Queen Bee Bingo овозможува PayPal повлекувања и неколку други методи за повлекување, како и. Queen Bee Bingo понуди Bingo, како бидете las казино игри.

64

Бесплатни бинго билети и 10 слободни врти

Барањето
BINGO INFORMACIJE
Opcije plaćanja
paysafecard
visa
mastercard
visadebit
paypal
wire_transfer
apple_pay
pay_by_mobile
Opcije softvera
dragonfish
Podrška

Разговор во живо: помеѓу 10ч - 2 am;Customer поддршка: во рок од 48 часа

0808 238 9814 (За играчи од Велика Британија)

Надлежниот орган

UKGC

најдобрите

Gibraltar

добар
Igrajte

НАЈДОБРА ПОНУДА

64

Бесплатни бинго билети и 10 слободни врти

Барањето 18+. T&C применуваат

Краток преглед на веб-страница

Queen Bee Bingo важна сајт политики, вклучувајќи бонуси и повлекување политика, се јасно прикажани и се состои од детални информации. За да креирате сметка ќе биде побарано да го докаже идентитетот со телефон и исто така може да биде побарано да испратите документи за идентификација. Врз основа на информациите во врска со овој сајт и ранг на своите, препорачуваме Queen Bee Bingo и за почетниците и професионални онлајн бинго играчи. Ова е добар онлајн казино и, најверојатно, ќе имаат позитивно искуство од коцкање на неа.

Сопственикот
Tau Marketing Services Limited
Година
2017
Бинго соби
6
Повлекување граница
Not limited
Јазик
English
Cashout време
Credit/Debit Cards: 4-7 business days
Метод за повлекување
PayPal
Сертификати
SIte of the month 2018 BestNewBingoSites

Добрите и лошите страни

Добрите

  • Нуди голем број на онлајн слотови и казино игри
  • Голем број на начини на плаќање се достапни

Конс

  • Прифаќа играчи од само неколку земји
  • Не разговор во живо

Бинго соби на располагање

  • 600£Monday Chill 600£Monday Chill
  • KACHING KACHING
  • Street Party Street Party
  • Last Call Last Call
  • Ace Club Ace Club
  • £1K Thursday Groove £1K Thursday Groove
BINGO INFORMACIJE
Opcije plaćanja
paysafecard
visa
mastercard
visadebit
paypal
wire_transfer
apple_pay
pay_by_mobile
Opcije softvera
dragonfish
Podrška

Разговор во живо: помеѓу 10ч - 2 am;Customer поддршка: во рок од 48 часа

0808 238 9814 (За играчи од Велика Британија)

Надлежниот орган

UKGC

најдобрите

Gibraltar

добар
Igrajte

НАЈДОБРА ПОНУДА

64

Бесплатни бинго билети и 10 слободни врти

Барањето 18+. T&C применуваат
character character
64

Бесплатни бинго билети и 10 слободни врти

18+. T&C применуваат
Барањето