Vics Bingo веб-страница

Играчи од Црна Гора се прифатени

Igrajte
Igrajte

Сопственикот: Vic's Bingo Group

Рејтинг 0/10

Ние сме рангирани Vics Bingo според рангирањето на нашиот систем бинго сајтови и ги оценет како контроверзен сајт бинго. Тоа, рече, веројатно ќе се имаат двосмислена искуство, ако одлучите да се игра на бинго овој веб-сајт. За да го одбележи Vics Bingo контроверзни ние го истражувале репутација на својот надлежниот орган, ги разгледа на бројот на месечни посетители на веб-сајтот и неговата политика бонуси. Види малку детали подолу и да одлучи дали овој онлајн казино е во вредност од одјавувањето или не.

Vics Bingo сајт екранот

Vics Bingo е во сопственост на Vic's Bingo Group.

500%

Бонус

18+. T&C применуваат Барањето
BINGO INFORMACIJE
Opcije plaćanja
visa
mastercard
neosurf
flexepin
easyeft
astropay
skrill
neteller
paysafecard
paper_check
Opcije softvera
parlay
habanero
microgaming
rival
pragmatic
octopus_gaming
betsoft
vig
vivo_gaming
Podrška

Разговор во живо

нема телефонски број се предвидени

[email protected]

Igrajte

НАЈДОБРА ПОНУДА

500%

Бонус

Барањето 18+. T&C применуваат

Краток преглед на веб-страница

Vics Bingo овозможува PayPal повлекувања и неколку други методи за повлекување, како и. Сите главни насоки, вклучувајќи бонуси и политиката на повлекување, јасно се откриваат и се состои од детални информации. За да креирате сметка, играчот ќе биде побарано да го докаже идентитетот на телефон или да испратите документ за идентификација. Врз основа на информациите за Vics Bingo и својот пласман, ние не препорачуваме овој сајт за нова онлајн бинго играчи. Ова е контроверзна онлајн казино и најверојатно ќе има двосмислена искуство играјќи на него.

Сопственикот
Vic's Bingo Group
Година
2002
Повлекување граница
$500 per month

Остави Одговори

BINGO INFORMACIJE
Opcije plaćanja
visa
mastercard
neosurf
flexepin
easyeft
astropay
skrill
neteller
paysafecard
paper_check
Opcije softvera
parlay
habanero
microgaming
rival
pragmatic
octopus_gaming
betsoft
vig
vivo_gaming
Podrška

Разговор во живо

нема телефонски број се предвидени

[email protected]

Igrajte

НАЈДОБРА ПОНУДА

500%

Бонус

Барањето 18+. T&C применуваат
character character
500%

Бонус

18+. T&C применуваат
Барањето